наймрійливіші місця Грузії

наймрійливіші місця Грузії

наймрійливіші місця Грузії

навколо атрибутів

Атрибути, у найширшому відчутті, це насправді земна куля тіла або навіть світ. «Атрибути» можуть легко описати явища земної кулі, а також спосіб життя в цілому. Дослідження атрибутів насправді є великою, інакше справедливою, складовою наукового дослідження. Хоча люди належать до атрибутів, індивідуальне завдання насправді часто сприймається як різна класифікація, що походить від різних інших цілком органічних явищ Грузії.

Слова атрибути фактично отримані від атрибутів Aged French, а також фактично походять від латинського словосполучення natura, або навіть «важливі високі премії, притаманна особистість», а також у старих можливостях фактично мається на увазі «народження». Зі старої точки зору, natura в основному використовується як латинський переклад грецької фрази physis (φύσις), яка спочатку асоціювалася з внутрішніми якостями рослинності, домашніх тварин, а також різними іншими функціями земної кулі для встановлення їх особистої згоди.  Ідея атрибутів загалом, тілесний світ, є одним з багатьох розширень початкового поняття; воно почалося разом із конкретними центральними запитами слів φύσις через досократівських філософів (однак ця фраза мала яскравий вимір після цього, особливо для Геракліта), а також фактично поступово набув грошей з того часу.

саме те, що вам потрібно

Мутсо

Муцо, зміцнена громада, що розкинулась на 3 скелях на кордоні разом із Чечнею, насправді була найбільш неприступною фортецею Північної Грузії в усьому Центрі Старіє, але насправді в 20 столітті він був в основному безлюдним через розсипання та нестачу. Через зовсім нові століття залишилися просто 22 хевсура (регіональний етнічний район разом із язичницько-християнськими буднями, а також унікальними танцями та одягом). Допомога нарешті була доступна у 2014 році разом із 1,2 тисячі доларів США, отриманими від Національної компанії зі збереження соціальної спадщини Джорджії.

Ушгулі

Ушгулі є одним з найбільших постійно населених переговорів у Європі на висоті 6900 футів. Приховане глибше кавказької дикої природи, а також засніжене протягом приблизно 8 місяців на рік, його власна відокремленість дозволила йому захистити своє власне тисячолітнє суспільство, відоме через змагання коней без седла, анімістські рутини, а також ненаписану 4000-річну історію. іноземна мова.

 

Вардзя

Незважаючи на власний цікавий фон, а також прозору красу, більшість мандрівників не створюють його в бік Вардзії, дев’ятиярусної печери, складної наростання над висохлими передгір’ями Самцхе-Джавахеті. Насправді це пов’язано насамперед із нудотною п’ятигодинною поїздкою з Тбілісі (або навіть годинною поїздкою з найближчого ринкового співтовариства, Ахалцихе), яку слід здійснити гостям, щоб дістатися до нього. Однак ті, хто виконує візит під час подорожі, насправді нагороджуються одними з найдивовижніших сцен Грузії: цілий схил гори, збитий разом із хлопцем, створившим печери, які вітають години експедиції. Розроблений як витончений бункер через Георгія III протягом золотої ери Грузії, він нібито охоплював 19 казок на своєму апогеї, а також був фактично повністю самодостатнім. Спустошливий землетрус у 13-му столітті вказав на початок смерті Вардзії, а також його власних останніх повноцінних мешканців, когорти ченців, втекли з веб-сайту в Інтернеті в 1578 році в облозі через Підніжки.

Гелатське абатство

Увійдіть у Базиліку Богородиці в абатстві Гелаті, що за 6 кілометрів на північ від Кутаїсі, і ви миттєво поглинені океаном різнокольорових фресок візантійського стилю, що з’являються з найдоступнішого скельного плінтуса до найдоступніших місць конуса. фігурний купол. Дивно, що ці яскраві зразки справді пройшли, а також виявили приголомшливо невеликі пошкодження, тому що більшість фресок у грузинських церквах насправді були відбілені російськими імперіалістами у 19 столітті. Коли ви дійдете до апсиди, переконайтеся, що ви поглинаєте найвидатніші в церкві, зокрема мозаїку 12-го століття з майже 3 тисяч керамічних плиток для підлоги, що показують Богородицю, а також Малюка, обрамлену архангелами Гавриїлом і Михаїлом.

Це також домівка 3 із 6 найвищих гір Європи; у їхній темряві дика природа Кавказу продовжується в кожній інструкції разом із народженням, білоголовими орлами, а також вовками, які обговорюють нерухомість, а також кількома найвіддаленішими — і найкрасивішими — гірськими містами, яких ви ніколи не бачили. усвідомлювати.